Dilan Çiçek Deniz’in telefon trafiği! 40 derece sıcağa aldırmadı

Thor Saevarsson, 2021’nin aralık ayında Dilan Çiçek Deniz’e, Boğaz’da evlenme teklifinde bulunmuştu. Sevgilisine “Evet!” yanıtını veren ve mutluluğunu takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmeyen Deniz’e hayranlarından “Mutluluklar!” mesajları yağmıştı.

Ancak 2022 yılının kasım ayında, Dilan Çiçek Deniz’in evlenmeye hazırlandığı Thor Saevarsson’dan ayrıldığı ortaya çıkmıştı. Oyuncunun, sevgilisinin kıskançlığı nedeniyle nişanı attığı öne sürülmüştü.

SESSİZ SEDASIZ AYRILDILAR

Deniz, ayrılıktan kısa bir süre sonra meslektaşı Mert Yazıcıoğlu ile aşk yaşamaya başlamış; ancak ikilinin mutluluğu uzun sürmemişti. Ünlü çift, geçtiğimiz sene sessiz sedasız ayrılmıştı.

Dilan Çiçek Deniz’in adı son dönemde Rafael Cemo Çetin ile anılıyordu. Özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen güzel oyuncu, konuyla ilgili sorular üzerine, “Her şey yolunda, teşekkür ederim” demekle yetinmişti.

İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİLER

Dilan Çiçek Deniz, önceki gün Bodrum’da katıldığı bir davette ilk kez Rafael Cemo Çetin ile görüntülendi. Restoranda objektiflere yansıyan çiçeği burnunda sevgililerin neşeli halleri dikkatlerden kaçmadı.

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen ünlü isim, son olarak Bodrum’da objektiflere takıldı.

İSKELEDE DOLAŞTI

Torba’da bir otelin iskelesinde kameralara yansıyan 29 yaşındaki oyuncu, havanın 40 derece olmasına rağmen suya girmeyi tercih etmedi.

Üstü giyinik bir şekilde telefon görüşmesi yaparak iskelede dolaşan oyuncu, daha sonra gözlerden kayboldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir